Kursy i szkolenia z kosztorysowania

Szkolenia z zakresu kosztorysowania obejmują i wprowadzają w teoretyczne zagadnienia z przedmiarowania i kosztorysowania, ściśle łącząc to z praktyczną nauką obsługi oprogramowania BIMestiMate / Norma Pro / Norma Expert.

Od wielu lat organizujemy Kursy kosztorysowania, otwarte i zamknięte, dla branży budowlanej, elektrycznej, instalacyjnej,  mechanicznej i górniczej. Trenerzy posiadają wiedzę z zakresu kosztorysowania, obowiązujących przepisów prawnych oraz technologii wykonania robót. Podczas zajęć przekazują przydatną wiedzę uczestnikom oraz dostosowują ćwiczenia do ich potrzeb zawodowych. Programy do kosztorysowania uczestnicy poznają wykonując branżowe przedmiary robót oraz kosztorysy inwestorskie i ofertowe, ucząc się niezbędnej bazy katalogowej oraz opracowując kalkulacje własne.

Czterodniowy Kurs kosztorysowania to intensywna nauka przedmiarowania robót oraz opracowania kosztorysów dla przykładowych dokumentacji projektowych, szkolenie w zakresie obsługi oprogramowania oraz praktyczne wykorzystanie programów do kosztorysowania.

Dwudniowe Warsztaty kosztorysowe to propozycja skierowana m.in. do kosztorysantów, menażerów kosztów oraz  praktyków działających w tym zawodzie, w celu poszerzenie kompetencji. Podobnie jak inne specjalizacje, kosztorysanci wymagają ciągłego zaangażowania w rozwój, który pozwoli im zwiększyć kompetencje oraz pozwoli nabyć nowych praktycznych umiejętności wpływających na poprawne i  rzetelne wykonywanie powierzonych lub zlecanych zadań.

Kursy i szkolenia z kosztorysowania